MsSQL Veritabanı Eğitimi

Microsoft SQL Server eğitimi, katılımcıların SQL Server üzerinde sorgulama yapmayı ve temel araç kullanımını öğrendiği bir ortam sunmaktadır.
Katılımcıları; SQL Server kurulumu, SQL veritabanı sorgulama- programlama üzerinde bilgi ve tecrübe sahibi olması beklenmektedir.
Eğitim gerçekçi seneryolar üzerinden uygulama ağırlıklı şekilde ilerleyecektir.

Kursiyerin Kazanımları

Kursiyerlerimiz kurs sonunda Microsoft SQL Server veritabanı yönetim sistemine hakim olacaktır. Çoğu orta ve büyük ölçekli şirketlerin sahip olduğu veritabanı sistemleri için SQL programcıları talep ettiğinden dolayı hem iş yaşamında yeni bir yetkinlik kazanmış olacak hem de bir çok programlama dilinde kullanılabilir sistemi ile kişisel projelerini geliştirmeden faydalanacaktır.

Eğitime Kimler Katılmalı

Microsoft SQL Server, dünya çapındaki üst düzey şirketler dahil olmaz üzere pek çok kuruluş tarafından kullanılan güçlü bir ilişkisel veritabanı yönetim sistemidir ve hemen hemen her sektörde ihtiyaç duyulan bir alan haline gelmiştir. Bu alanda bilgi sahibi olmak ve deneyim sahibi olmak isteyen herkes bu eğitimin ilgilileri arasındadır.

Eğitim Süresi

10 saat

Eğitim Ücreti

Kampanya kapsamında 2500 TL + KDV

Ekibimiz

Eğitim, konularda uzman ve sertifikalı ekipler tarafından verilmektedir.

Konu Başlıkları

 • MSSQL Server Kurulumu
 • Veritabanı oluşturma
 • Sorgular ( Create, insert, select, update, delete) Fonksiyonlar
 • Yedek Alma / Yedek Yükleme

Ön Kayıt Formu

Lütfen alttaki formu doldurarak ön kaydınızı tamamlayın. Paylaştığınız iletişim bilgileriniz üzerinden sizi süreç hakkında bilgilendireceğiz.

   

   

   
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Services apply.

  tr_TR